Fullstack .NET Developer

--OMTI sp. z o. o.--
Nasz produkt został stworzony z myślą o jak najszybszej realizacji procesów biznesowych, płynnej synchronizacji danych z naszymi systemami (CRM, Planning Tool, Dashboards) i stale stara się wychodzić naprzeciw dzisiejszym potrzebom oraz tym, które powstaną w związku z rozwojem i ekspansją firmy.

Twoje zadania na stanowisku

  • Tworzenie dużej ilości kodu reakcji front-end
  • Tworzenie kodu .NET (Backend) również, ale więcej Front End
  • Używajanie Azure: App Services, MSQL
  • Praca z integracjami - mikrousługi

  • Tworzenie kodu w aplikacji wykorzystującej metody Event Sourcing i DDD
  • Testy jednostkowe pisania, testy integracyjne

Czego oczekujemy

  • Doświadczenia w rozwoju sieci

  • Solidne zrozumienie sposobu tworzenia kodu

  • Zrozumienie potrzeb biznesowych i zdolność do twórczego rozwiązywania problemów

Wymagane

  • .NET Core
  •  React
  • Azure
  • Angielski C1

Mile widzane

  • ERP/CRM
  • Microserwisy
  • DDD
  • Event Sourcing

Co oferujemy?

Darmowy parking
Kartę multisport
Kartę obiadową
Budżet szkoleniowy
Długoterminowa praca
Międzynarodowe projekty
Swoboda wyboru narzędzi
Sprzęt do pracy
Best dress code

Każdy pracownik ma szansę zobaczyć, jaki wpływ ma jego praca. Możesz mieć realny wkład w sukces firmy.

W ciągu całego roku często organizowane są różne aktywności, takie jak cotygodniowe sesje sportowe, imprezy integracyjne, comiesięczny drink i wiele innych 😊.