Fullstack Python Developer

--OMTI sp. z o. o.--
GIGIT

Poszukujemy web deweloperów z kilkuletnim doświadczeniem. Nasz zespół we Wrocławiu tworzy rozwiązania informatyczne dla firmy-matki z Niemiec i jej spółek w Europie. Obecnie wdrażamy moduły w ramach Frameworka Odoo (Python) i integrujemy je z naszym środowiskiem microserwisowym.

Twoje zadania na stanowisku

  • Tworzenie rozwiązań dla istniejących problemów

  • Implementacja synchronizacji między mikroserwisami

  • Pisanie kodu w Pythonie, HTML, CSS/SCSS, Javascript

  • Wprowadzanie zmian w systemie Odoo oraz tworzenie nowych modułów

  • Code review napisanego przez programistów
  • Tworzenie testów integracyjnych

Czego oczekujemy

  • Min. 3 lata doświadczenia jako developer webowy
  • Solidne zrozumienie sposobu tworzenia kodu
  • Biegły język  angielski w mowie i piśmie
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Zrozumienie potrzeb biznesowych i zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie z systemami ERP / CRM

Czego Wymagamy

  • Python
  • GIT
  • CSS
  •  HTML
  • SQL

Co jest mile widzane

  • Djando
  • Linux
  • REST
  • Azure
  • Javascript

Co oferujemy?

Darmowy parking
Kartę multisport
Kartę obiadową
Budżet szkoleniowy
Długoterminowa praca
Międzynarodowe projekty
Swoboda wyboru narzędzi do pracy
Sprzęt do pracy
Brak dress code

Każdy pracownik ma szansę zobaczyć, jaki wpływ ma jego praca. Możesz mieć realny wkład w sukces firmy.

W ciągu całego roku często organizowane są różne aktywności, takie jak cotygodniowe sesje sportowe, imprezy integracyjne, comiesięczny drink i wiele innych 😊.