Tech Lead

--OMTI sp. z o. o.--
Zespół IT we Wrocławiu tworzy obecnie 3 produkty wewnętrzne dla międzynarodowej firmy na terenie Europy. Poszukujemy Tech Leada do zarządzania 3 zespołami projektowymi. Ekosystem OMS składa się z ponad 10 stron internetowych, dlatego też mile widziane są doświadczenia z mikrousługami.

Twoje zadania na stanowisku

  • Kontrola i przegląd nad rozwojem Systemu ERP Odoo
  • Współpraca z Project Managerem, Product Ownerami, Użytkownikami
  • Rozwiązywanie problemów, podejmowanie decyzji o realności wizji produktu
  •  Wprowadzanie zmian w systemie Odoo i synchronizacja danych pomiędzy instancjami
  • Pisanie kodu w Pythonie, HTML, CSS/SCSS, Javascript
  • Code review kodu napisanego przez programistów

Czego oczekujemy

  • 3 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach webowych

  •  Doświadczenie w środowisku mikroserwisowym

  • Znajomość systemu ERP Odoo

  • Doświadczenie w technologiach: Python, Azure, Linux

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Język Angielski C1

Co oferujemy?

Darmowy parking
Kartę multisport
Kartę obiadową
Budżet szkoleniowy
Długoterminowa praca
Międzynarodowe projekty
Swoboda wyboru narzędzi
Sprzęt do pracy
Best dress code

Każdy pracownik ma szansę zobaczyć, jaki wpływ ma jego praca. Możesz mieć realny wkład w sukces firmy.

W ciągu całego roku często organizowane są różne aktywności, takie jak cotygodniowe sesje sportowe, imprezy integracyjne, comiesięczny drink i wiele innych 😊.